Torkam E-5 rezidans ve ofisleri satışa çıkıyor!

Torkam E-5 rezidans ve ofisleri satışa çıkıyor. 28 Temmuz Cumartesi günü satışa çıkarılacak olan Torkam E-5 rezidans ve ofislerinin inşaat çalışmaları, Torkam İnşaat tarafından İstanbul Sefaköy'de yürütülüyor.

Torkam E-5 rezidans ve ofisleri satışa çıkıyor!

Çarşı, ofis ve rezidanslara yer verilen Torkam E-5 projesi İstanbul Sefaköy'de inşa ediliyor.  234 rezidans, 117 ofis ve 310 dükkanın bulunduğu projede rezidans ve ofisler 28 Temmuz Cumartesi günü satışa açılacak. 

20 bin 700 metrekare arsa alanına sahip proje lokasyonuyla dikkat çekiyor. Torkam E-5 projesinde fiyat ve ödeme bilgileri için TOKİ'den onay gelmesi bekleniyor.

banner5
Florya-Sefaköy aksında yer alan proje bölgenin yaşam anlayışını değiştirmeye hazırlanıyor.  Torkam E-5 projesi metro istasyonunu da içinde barındıracak. Metrodan inip birkaç adımda, rezidans ve ofislere ulaşım sağlanacak.

E-5 kenarında minibüs ve metrobüs hattına yürüme mesafesinde olan Torkam E-5 projesi 900 milyon TL yatırım bedeliyle 4 bloktan oluşuyor. 

Torkam İnşaat Konya Meram'da Temaşehir Konya, İstanbul Bahçeşehir'de Vaditepe Bahçeşehir projelerinin satışlarına devam ediyor. 

YORUM EKLE