İzmir DAP Yapı Erken Teslimata Hazırlanıyor

2019 Ağustos ayında kaba inşaatının, 2020 Aralık ayında da teslimatı planlanan İzmir DAP Yapı inşaat projesinin teslimanıtını erken bir tarihe alacaklarını açıklayan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz ayrıca İzmir'e yatırımlarının devam edeceğini açıkladı.

İzmir DAP Yapı Erken Teslimata Hazırlanıyor

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz İzmir'de yapmış oldukları DAP konut projeleri hakkında, “Kaba inşaatı Ağustos 2019’da bitireceğiz, bu zaman zarfında bir yandan ince işçilik devam edecek. Biliyorsunuz, projedeki teslim tarihini Aralık 2020 diye açıklamıştık. Ancak teslim tarihini bir DAP geleneği olarak erkene çekiyoruz. Daha önceki projelerimizde yaptığımız gibi, DAP İzmir’i de erken teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.

İzmir'de Gayrimenkul Kazandırıyor

banner5

Şehir'de proje üretmeye devam edeceklerini söyleyen Yılmaz, “Kentin potansiyeli oldukça yüksek. İzmir 2017 yılında dünyada konut fiyatlarının en fazla arttığı ikinci şehir oldu'' şeklinde konuştu.

Konuta yatırımın orta ve uzun vadede yüksek getiriler sağladığını söyleyen Yılmaz, şöyle konuştu: “Son 10 yıla, son 20 yıla baktığınızda Türkiye’de gayrimenkulün kazandırdığını hiçbir yatırım kazandıramadı. DAP İzmir’de metrekare satış fiyatı 4 bin 200 liradan başlamıştı. Şu an 8 bin 300 lira bandında seyrediyor. Daha bir yıl olmadan prim değeri ikiye katlanmış durumda.” 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 02:54
YORUM EKLE