NEF Konut Projelerinde Büyük Kampanya

Nef Basın Ekspres, Nef Çekmeköy ve Nef Bahçelievler ve Nef Reserve Kandilli projeleri için geçerli NEF konut projelerinde kampanyanın son başvuru tarihi 31 Ekim 2018 olarak açıklandı.

NEF Konut Projelerinde Büyük Kampanya

NEF konut projeleri kampanyasının en cazip tarafı eski konutunuzu değerinde verip yerine NEF inşaatın Nef Basın Ekspres, Nef Çekmeköy ve Nef Bahçelievler ve Nef Reserve Kandilli projelerinden herhangi birinde yeni evinizi alıyorsunuz. 

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin tapulu evlerinin güncel değerleri, alanında uzman SPK onaylı ekspertizlerin raporları doğrultusunda belirlenecek ve yeni ev alımlarında peşinat olarak sayılacak. Yeni ev ile eski ev arasındaki fiyat farkı ise, Nef'in müşterilerine sunduğu kişiye özel ödeme planlarıyla ister peşin ister vadeli olarak ödenebilecek.

banner5
Sadece 2018 yılı içerisine 2500'ün üzerinde konut teslim eden Nef İnşaat bu kampanya ile; yeni ev almak için oturduğu ya da yatırım için aldıkları evi satmak zorunda olan müşterilerin evlerini güncel piyasa değerinde alarak, onları eski evlerini satma derdinden kurtarıyor.

Kampanyaya dahil olan Nef projelerinde, 490 bin TL'den başlayan fiyatlarla peşinatsız ev sahibi olmak mümkün. Kampanya 31 Ekim'e kadar sadece sınırlı sayıda daire için geçerli olacak.

wep iletişim : http://www.nef.com.tr/

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 05:50
YORUM EKLE