İzmir Konak emlak haberleri- Folkart Vega İzmir

Folkart yapı tarafından, İzmir Konak ilçesinde toplamda 843 konutluk bir proje olup, kapalı yüzme havuzu ve bütün sosyal aktiviteleri içinde barındıran eşsiz bir yapı.

İzmir Konak emlak haberleri- Folkart Vega İzmir

Proje Hakkında

Folkart Yapı tarafından inşa edilen Folkart Vega projesi 21 Eylül'de resmi olarak satışa çıkıyor. Lansmana çıkmaya gün sayan Folkart Vega İzmir projesi İzmir Alsancak ile Halkapınar arasında konumlanıyor.

Karma konseptte tasarlanan Folkart Vega İzmir projesi 3 bloktan oluşuyor. Folkart Vega İzmir fiyatları ve ödeme planı henüz belli değil. Projeye dair tüm detaylar 21 Eylül'de yapılacak olan lansmanla birlikte belli olacak.

banner5

Folkart Vega projesi Tago Mimarlık tarafından tasarlanıyor.İzmir’de Halkapınar’da konumlanan Folkart Vega projesi deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.
850 milyon TL yatırımla Folkart Yapı tarafından inşa edilen Folkart Vega projesi zengin sosyal olanakları ile de dikkat çekiyor. 843 konut ve 57 adet dükkandan oluşan projede restoran, cafe, yüzme havuzu, güvenlik, otopark, çocuk oyun alanları, yeşil alan, sauna, yürüyüş alanları, Türk hamamı gibi birçok sosyal imkan yer alıyor. 

FOLKART VEGA İZMİR İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Konak/İZMİR
Tel: 444 22 78

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2018, 15:35
YORUM EKLE