Gayrimenkul Zengini Ünlüler

gayrimenkul yatırımı, ünlüler arasında en fazla yapılan yatırım olarak biliniyor. Gayrimenkul zengini ünlülerin sayısı da bu nedenle oldukça fazladır. Ünlüler temel olarak villa, konut ve daire konusunda oldukça iyi yatırımlar yapmaktadır. İşte o ünlüler…

Gayrimenkul Zengini Ünlüler

Ata Demirer

Gayrimenkul Zengini Ünlülerden Ata Demirer uzun süredir en büyük hayallerinden bir tanesinin üzüm bağı alarak kendi organik ürünlerini yetiştirmek olduğunu belirtmekteydi. Bunun üzerine kendi ürünlerini de yetiştirebilmek için deniz manzaralı bir üzüm bağı alan Ata Demirer’in bunun haricinde de çok sayıda konutu olduğu bilinmektedir.

Bülent Ersoy

Gayrimenkul Zengini Ünlülerden Bülen Ersoy kazandıklarını emlak sektörüne yatıran gayrimenkul zengini ünlüler arasında yer alıyor. Kendisinin Marmaris’te bir koy, bir daire, bir benzin istasyonu, 5 tane inşaat iş makinesi, Bodrum’da 1 adet villası, Antalya’da bir adet dairesi, İstanbul’da da yine bir adet dairesi ve Fenerbahçe’de de 1 adet saunası olduğu biliniyor.

Cem Yılmaz

Gayrimenkul Zengini Ünlülerden Cem Yılmaz her zaman bu konuda da şaka yapsa da kendisi de gayrimenkul zengini ünlüler arasında yer alıyor. Cem Yılmaz’ın Levent’te bir milyon dolar değerinde teknesi, Çeşme’de bir villası ve bir tane de benzin istasyonu bulunuyor.

Emel Sayın

Gayrimenkul Zengini Ünlülerden Emel Sayın’ın ise Demirciköy’de bir villası, Nişantaşı’nda bir dükkanı, Datça’da bir yazlığı bulunuyor. O da gayrimenkul sektörüne yatırım yapmayı seven ünlüler arasında yer almaktadır.

Popçu Demet Akalın

Gayrimenkul Zengini Ünlülerden Popçu Demet Akalın da gayrimenkul konusunda yatırım yapan ünlülerden bir tanesidir. Acarkent’te bir adet villa, Ulus’ta üç adet daire, Çeşme’de bir adet villa ve Gölcük’te bulunan evleri ile arsaları ile bu konuda Türkiye’deki ünlüler arasında en çok yatırım yapanlardan bir tanesi olarak biliniyor.

banner5

Emrah

Gayrimenkul Zengini Ünlülerden Emrah’ın 200 adet dairesi, 12 adet dükkanı ve bir adet de spor salonu bulunmaktadır. 12 adet dükkanın Polat Towers’ta olması da yaptığı yatırımların genellikle lüks ve pahalı yerler olduğunu göstermektedir.


Tarkan

Gayrimenkul Zengini Ünlülerden, hem ülkemizde hem de dünya çapında tanınan sanatçılardan biri olan Tarkan da gayrimenkul zengini ünlüler arasında yer alıyor. New York’ta 4 milyar dolarlık bir daire, Los Angeles’ta stüdyo dairesi, Beykoz’da çiftliği, Ulus ve Zekeriyaköy’de daireleri ve Tarabya Sümer Korusu ile Arnavutköy’deki villaları düşünüldüğü zaman Tarkan’ın da bu ünlüler arasında yer aldığı açıkça görülebilmektedir.

Necati Şaşmaz

Gayrimenkul Zengini Ünlülerden, Kurtlar Vadisi ile şu anki ününe kavuşan Necati Şaşmaz’ın da Ataşehir Plus projesinde 50 tane dairesi bulunmaktadır. Buna ek olarak bir tane de süper marketi bulunduğu bilinmektedir.

Sezen Aksu

Gayrimenkul Zengini Ünlülerden, Sezen Aksu genellikle aldığı lüks villalar ile bilinmektedir. Kendisine ait Sarıyer, Kanlıca ve Bodrum’da toplamda üç villaya sahip olan Sezen Aksu’nun bu villaları satın aldıktan sonra çok güzel ve lüks bir şekilde dekore ettiği de bilinmektedir.

EMLAK GÜNCEL HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

YORUM EKLE